KONST / Litografier / Färglitografi 17067101
nr 1706 7101
Mats Ã…kerman
(f. 1956), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 1/240,2007, Man med ballonger, 53x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x46 cm
Mats Åkerman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1956.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 juni 2025
kl 18:26:06
300 kr
500 kr
Mats Ã…kerman
Läs mer om Mats Ã…kerman